• subota, 20. april 2024.
Dodela nagrada najboljim sportistima rumske opštine – spisak dobitnika
Društvo | Hronika | Ruma | Sport | Vesti
0 Komentara

Dodela nagrada najboljim sportistima rumske opštine – spisak dobitnika

27. februar 2024. godine

Svečana dodela priznanja najboljim sportistima i klubovima iz rumske opštine za 2023. godinu, biće održana u holu Kulturnog centra “Brana Crnčević”, u petak 1.3.2024. godine, sa početkom u 19 časova.

Komisija za izbor najboljeg sportiste birala je najbolje sportiste u 2023. godini u više kategorija. Pored pionira, juniora, seniora, tradicionalno birane su i najbolje škole, pedagozi fizičke kulture, sportski radnici, a biće uručene i specijalne nagrade, kao i nagrada za doprinos u sportu.

Iz Sportskog saveza opštine Ruma pozivaju sve sportske klubove, sportiste i sportske radnike da prisustvuju svečanosti 1. marta.

NAJBOLJI SPORTISTA OPŠTINE RUMA za 2023.

1.Najbolja PIONIRKA: Anđela Zečević – ŽOK “RUMA”
2.Najbolji PIONIR: Andrej Španović – Tekvondo klub “Zmaj”
3.Najbolja KADETKINJA: Arijana Ivanović – Tekvondo klub “Zmaj”
4.Najbolji KADET : Nikola Jovičić – Boks klub “Sloven”
5.Najbolja JUNIORKA: Milica Bogović – Kik boks klub “RU 09”
6.Najbolji JUNIOR: Stefan Simić – Džudo klub “Sloven”
7.Najbolji TRENER: Goran Živanović – Tekvondo klub ” Zmaj”
8.Najbolja sportska ekipa – ženska: Rukometni klub “Sloven”
9.Najbolja sportska ekipa – muška: Gradski fudbalski klub “Sloven”
10.Najbolja seniorka: Branislava Savić – RK “Ruma”
11.Najbolji senior: Marko Vidaković – Savate boks klub “Ruma”
12.Nabolja OŠ – OŠ “Zmaj Jova Jovanović” Ruma
13.Najbolji pedagog OŠ – Dragan Nika – “Zmaj Jova Jovanović”
14.Najbolja SŠ – Gimnazija “Stevan Puzić” Ruma
15.Najbolji pedagog SŠ – Vera Milovančević – Gimnazija “Stevan Puzić” Ruma
16.Najbolji sportski radnik Stokić Radovan – OK “Sloven” Ruma
17.Specijalna nagrada:
-Dunja Zrakić AK “RUMA” – za postignute rezultate u mlađim kategorijama
-Milica Ljubisavljević – plivanje, državni prvak na otvorenim vodama
-Mirna Ljubisavljević – plivanje, za postignute rezultate u mlađim kategorijama
-Željko Vlajin “Kardio Ritam” – za razvoj i postignute rezultate u “Street Workout”
-Anja Mitrović, Šah klub “Svet šaha” – za postignute rezultate u mlađim kategorijama
-Vladimir Stojanac – odbojkaški sudija
-Marina Jović – pikado, prvo mesto Olimpijada radnika Vojvodine, Železnica Srbije.
18.Nagrada za doprinos u sportu: Vladimir Radić
19.Najbolje preduzeće u sportskoj rekreaciji: Albon Ruma – prvaci Olimpijade radnika Vojvodine “Ada 2023”
20.Najbolji pojedinac RSI: Nenad Čučin “Albon” Ruma.

ruma.rs

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar

%d bloggers like this: