Mladi atletičari sremskomitrovačkog „Sirmiuma“ proteklog vikenda na Smederevskoj tvrđavi osvoji su 6 medalja od čega tri zlatne i ponovo dostojno prezetovali svoj klub ali i svoj grad.
Dunja Josimović (2012. godište) pobedila je u trci na 200 m sa veremenom 33,39s, Relja Miletić je ostvario pobedu, ali u trci na 50 m sa preponama. Odličan je bio i Dejan Mojsin koji je trijumfovao u bacanju vorteksa sa ličnim rekorodm i sjajnih 44,48m.
Došen Vuk je bio drugi u bacanji vorteksa, a Lara Džever treća u trci na 50 m sa preponama. Muška štafeta 4×60 osvojila je srebrnu medalju u satavu Vuk Došen, Relja Miletić, Uroš Petrović i Ognjen Tubić. Ženska štafeta bila je treća u sastavu Dunja Josimović, Lara Džever, Maša Travica i Nađa Vuković.
Trener Goran Pavlović je, kako ističe, ponosan na svoje pulene na takmičenju mu je pomogla i prvi put se našla u ulozi pomoćnika Vanja Milanović…
