• sreda, 19. februar 2025.
Promocija knjige „Mileva Marić Ajnštajn, relativno između redova“
Društvo | Hronika | Sremska Mitrovica | Kultura | Vesti
0 Komentara

Promocija knjige „Mileva Marić Ajnštajn, relativno između redova“

21. februar 2024. godine

U četvrtak 29. februara sa početkom u 18 časova u Čitaonici Biblioteke „Gligorije Vozarović“ održaće se promocija knjige „Mileva Marić Ajnštajn, relativno između redova“. Autor knjige je Hajnalka Molnar, ekonomista zaljubljenik u knjige i čitanje. U pitanju je biografsko-dokumentaristička proza.

U programu učestvuju Hajnalka Molnar, Mirjana Marković, Zvonko Bednar i učenici MŠ „Petar Krančević“. Moderator programa je bibliotekar Jelena Šuljmanac Milošević, a promocija će se održati u organizaciji Književne zajednice Sremske Mitrovice i Biblioteke.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar