• četvrtak, 11. jun 2026.
Za zimsko održavanje puteva u Mitrovici zadužen ”Hidrograđevinar”
Društvo | Vesti | Sremska Mitrovica
0 Komentara

Za zimsko održavanje puteva u Mitrovici zadužen ”Hidrograđevinar”

15. novembar 2022. godine

Potpisivanjem Ugovora o održavanju saobraćajnica u zimskom periodu uspostavljena je zimska služba na teritoriji Grada Sremska Mitrovica 2022/2023 godine. Dana 15. novembra u Gradskoj kući ugovor su potpisali Miroslav Кeser, direktor „Sirmijum put“ d.o.o. kao naručilac i Željko Grgić, direktor „HIDROGRAĐEVINAR – ODRŽAVANJE“ d.o.o. iz Sremske Mitrovice kao izvršilac usluge.

Кako je izjavio Željko Grgić u ime izvršioca usluge, mehanizacija je spremna za predstojeću zimu, a gradonačelnica Svetlana Milovaniović najavila je smotru Zimske službe u petak 18. novembra.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar