Četiri medalje za rumske kikboksere na Balkanskom prvenstvu
Vesti
0 Komentara

13. septembar 2021. godine

Četiri člana Кik boks kluba “Ru-09” branili su boje reprezentacije Srbije na Prvenstvu Balkana održanom u Skoplju, od 4. do 6. septembra.

Rumski reprezentativci imali su sjajan nastup, osvojivši četiri medalje za našu zemlju.

Najsjajniju medalju osvojio je junior Miloš Vuković, koji je u disciplini lou kik, kategorija do 71kg, postao šampion Balkana. U juniorskoj konkurenciji, ali u disciplini К1, kategorija do 65kg, srebrnu medalju je osvojila Nikolina Кasap.

Srebrnim medaljama su se okitili i seniori Mladen Čestić, u disciplini К1, kategorija do 63,5 kg i Milana Mihajlović, u disciplini К1, kategorija do 48 kg.

Sa rumskim sportistima na Balkansko prvenstvo putovao je i njihov trener Vladimir Bogović, koji je na ovom takmičenju bio deo stručnog štaba reprezentacije Srbije.

U konačnom plasmanu Srbija je suvereno osvojila prvo mesto u ekipnoj konkurenciji.