Rukometašice Srema savladale Temerin
Sport | Sremska Mitrovica
0 Komentara

29. mart 2023. godine

Važnu pobedu zabeležile sz rukometašice Srema nad Temerinom 25:21 (10:9) koja ih i dalje drži na trećem mestu i u borbi za sam vrh tabele.

Od samog starta Sremice su krenule sa odličnom igrom i postizale pogodak za pogotkom. U odbrani su igrale čvrsto tako da su gošće svoj prvi pogodak postigle tek u 11. minuti utakmice. Kako je vreme prolazilo, igračice Temerina polako uspostavljaju ravnotežu na terenu i rezultatski se približavaju Sremu.

Početak drugog poluvremena pripada gošćama koje sa dva pogotka preokreću rezultat u svoju korist. Tada na scenu stupa golman Srema, Vasiljević Jana koja brani nekoliko napada gošći dok u napadu Sremice postižu uzastopno pet pogodaka i tako prelaze u vođstvo koje su sigurnom igrom sačuvale do kraja.

Za najboljeg igrača utakmice proglašena je Šarfezi Marija iz ekipe Srem.

ŽRK Srem – ŽRK Temerin 25:21 (10:9)

Sremska Mitrovica, PSC “Pinki”, Sudije: Tarajić Davor i Andonovski Vladan iz Pančeva, Delegat: Milovac Miodrag iz Novog Sada

ŽRK Srem: Špoljarić Milica, Đulinac Vanja, Dragović Nataša, Skendžić Maja 1, Radulović Nataša 2, Mitrić Marija 4, Mijailović Andrea 2, Bulatović Nikolina 4, Šerfezi Marija 5, Vasiljević Jana, Durać Anja, Špoljarić Marina, Drakula Anastasija, Đorović Dunja 1, Vukmirić Jovana 4, Blažić Jovana 2

Treneri: Drča Dušan i Kojović Saša

ŽRK Temerin: Zec Marijana, Drinić Sara 3, Išpanović Monika, Đilas Tara, Petrović Ana 9, Miković Mina 2, Knežević Teodora 3, Vasiljević Tamara, Mikušak Nikoleta, Lovrić Milica, Blitvić Una, Četić Iva 2, Vuković Krstina 1, Mirković Dragana,  Ilić Tanja

Trener: Risović Jovan

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.