• nedelja, 10. maj 2026.
Predsednik Vučić posetio Golubince
Društvo
0 Komentara

Predsednik Vučić posetio Golubince

23. decembar 2020. godine

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas poljoprivredno gazdinstvo Dejana Matića, proizođača duvana iz Golubinaca, istakavši da je ovaj poljoprivrednik napravio veliki i uspešan posao u ovoj sezoni.

Nakon obilaska gazdinstva, predsednik je razgovarao sa rukovodstvom kompanije Japan Tobacco International i proizvođačima duvana koji imaju ugovor sa ovom kompanijom, povodom uspešno završene sezone berbe duvana i ostvarenih rekordnih prinosa na zasadima ove kulture. Tom prilikom, Vučić se zahvalio rukovodstvu ove kompanije na tome što kontinuirano šire mrežu svojih dobavljača i tako angažuju oko 250 domaćinstava od kojih svako zapošljava od 40 do 60 sezonskih radnika.

Takođe, predsednik Vučić izrazio je zadovoljstvo sve učestalijim dolaskom japanskih investitora u Srbiju, a između ostalog, najavio je i velika ulaganja u putnu infrastrukturu na području Vojvodine.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar