Povodom 11. maja, Nacionalnog dana dobrovoljnih davalaca krvi, u Inđiji su uručena priznanja najhumanijim sugrađanima koji su čak 50 i 100 puta dobrovoljno dali krv, potvrdivši tako svoju nesebičnost i humanost. Ovo značajno priznanje dobilo je 11 Inđinčana, koji su svojim dugogodišnjim zalaganjem dali nemerljiv doprinos očuvanju i spasavanju ljudskih života.
