Pokrajinski sekretar za sport i omladinu, Dane Basta, boravio je danas u radnoj poseti Sremskoj Mitrovici. Tom prilikom, zajedno sa gradonačelnicom Svetlanom Milovanović, posetio je Osnovnu školu „Sveti Sava“, kojoj je uručio ugovor vredan više od tri miliona dinara, namenjen za rekonstrukciju dotrajale fiskulturne sale.
Sekretar Basta istakao je da Pokrajinska vlada na ovaj način pokazuje da ima sluha za stvaranje boljih uslova za bavljenje sportom u svim delovima Vojvodine, posebno kada su u pitanju naši najmlađi, a, podršku radu na rekonstrukciji fiskulturne sale u ovoj mitrovačkoj školi, pružiće i lokalna samouprava.
