• ponedeljak, 15. avgust 2022.
Dejan Antunović pobednik memorijalne trke
Sport | Vesti | Sremska Mitrovica
0 Komentara

Dejan Antunović pobednik memorijalne trke

6. novembar 2017. godine

Sremska Mitrovica – Protekle nedelje Sremska Mitrovica bila je, uz pomoć Atletskog kluba Srem domaćin još jednih uličnih trka kojima su i sportisti dali svoj doprinos Novembarskim danima, odnosno obeležavanju gradske Slave Svetog Dimitrija. Uprkos lošem vremenu učestvovao je nemali broj takmičara koji su se nadmetali u više kategorija. Pobednik u memorijalnoj trci “Milovan Lazarević – Ćaza” bio je  Dejan Antunović, a postignuti su sledeći rezultati:

DejanPREDŠKOLCI (devojčice) 1. Isidora Maksimović  “Zvezdica”; 2. Una Umićević  “Zvezdica”; 3. Lena Dakić  “Leptirić”.
PREDŠKOLCI (dečaci): 1. Vuk Belinčević  “Leptirić”; 2. Dejan Mojsin  “Pčelica”; 3. Teodor Stojković  “Zvezdica”.

ŠOSO “RADIVOJ POPOVIĆ” (devojčice): 1. Katica Pavlović; 2. Maja Bajrić; 3. Nina Čenić.
ŠOSO “RADIVOJ POPOVIĆ” (dečaci): 1. Boris Hokulić; 2. Milan Savić; 3. Elvis Bajrić.

OSNOVNE ŠKOLEI-drugi razred (devojčice): 1. Katarina Škorić  “S.B.Paja”; 2. Sofija Stojšić  “J.J.Zmaj”: 3. Teodora Milošević  “J.J.Zmaj”.
Prvi i drugi razred (dečaci): 1. Veljko Jović  “J.J.Zmaj”; 2. Stefan Lončarević  “Sveti Sava”; 3. Miloš Banjac  “Jovan Popović”.
Treći i četvrti razred (devojčice): 1. Teodora Čonić  “D.R.Narod”; 2. Teodora Joksimović  “Sveti Sava”; 3. Lena Božović  “B.P.Pinki”.
Treći i četvrti razred (dečaci): 1. Stefan Đonić  “J.J.Zmaj”; 2. Aleksandar Jeftić  “Jovan Popović”; 3. Milenko Ilić  “J.J.Zmaj”.
Peti i šesti razred (devojčice): 1. Milana Simić  “S.B.Paja”, 2. Vanja Milanović  “Sveti Sava”, 3. Tamara Prekajac  “J.J.Zmaj”.
Peti i šesti razred (dečaci):1. Vuk Marinković “J.J.Zmaj”; 2. Boris Strabić  “J.J.Zmaj”; 3. Marko Kuridža  “J.J.Zmaj”.
Sedmi i osmi razred (devojčice): 1. Mila Marinković  “J.J.Zmaj”; 2. Sara Bertok  “Sveti Sava”; 3. Ivona Lajić  “J.J.Zmaj”.
Sedmi i osmi razred (dečaci): 1. Vuk Šuman  “B.P.Pinki”, 2. Andrej Joksimović  “Sveti Sava”, 3. Miroslav Grgić  “D.R.Narod”.

SREDNjE ŠKOLE, prvi i drugi razred (devojčice): 1. Nikolina Šuman – MŠ “Draginja Nikšić”; 2. Vanja Bugadžija – Mitrovačka Gimnazija; 3. Marija Ljahović – Mitrovačka Gimnazija.
Prvi i drugi razred (dečaci): 1. Mirko Mauna – STŠ “Nikola Tesla”; 2. Uroš Lazić – Mitrovačka Gimnazija; 3. Branislav Nedić – MŠ “Draginja Nikšić”.
Treći i četvrti razred (devojčice): 1. Ivana Tadić – Mitrovačka Gimnazija; 2. Maja Drljača – Mitrovačka Gimnazija; 3. Marija Milanović – Ekonomska škola “9. maj”.
Treći i četvrti razred (dečaci): 1. Dejan Antunović – STŠ “Nikola Tesla”; 2. Srđan Dragojević – Ekonomska škola “9.maj”; 3. Aleksandar Sekulić – STŠ “Nikola Tesla”.

VOJSKA, POLICIJA i VATROGASCI (žene): 1. Aleksandra Kostadinović – KPZ; 2. Mirela Malešević – KPZ; 3. Sanja Kuzmanović – PU SM.
VOJSKA, POLICIJA i VATROGASCI (muškarci): 1. Milan Puđa – Sektor za vanredne situacije; 2. Vladimir Cvijetić – KPZ; 3. Marko Ilić – PU SM.

RVeliki brojEKREATIVKE: 1. Mirjana Milovanović; 2. Branka Karaklajić; 3. Neda Tolić; 3. Jelena Gligorić.
REKREATIVCI: 1. Aleksandar Prokić; 2. Nenad Vukolić; 3. Nenad Moconja.

EKIPNO

OSNOVNE ŠKOLE  (devojčice): 1. “Jovan Jovanović Zmaj” – 11 bodova; 2. “Slobodan Bajić Paja” – 10 bodova; 3. “Sveti Sava” – 9 bodova.
OSNOVNE ŠKOLE  (dečaci): 1. “Jovan Jovanović Zmaj” – 20 bodova; 2. “Sveti Sava” – 6 bodova; 3. “Boško Palkovljević Pinki” – 5 bodova.

SREDNjE ŠKOLE (devojčice): 1. Mitrovačka gimnazija – 12 bodova; 2. Medicinska škola “Draginja Nikšić” – 5 bodova; 3. Ekonomska škola “9. maj” – 1 bod.
SREDNjE ŠKOLE (dečaci): 1. Tehnička škola “Nikola Tesla” – 11 bodova; 2. Mitrovačka gimnazija – 3 boda; 3. Ekonomska škola “9. maj” – 3 boda.

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Leave a Reply

%d bloggers like this: