• četvrtak, 18. jun 2026.
Zaplenjeno 3,3 tone duvana
Crna hronika
0 Komentara

Zaplenjeno 3,3 tone duvana

30. januar 2017. godine

U efikasnoj akciji pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Rumi zaplenjeno je tri tone i 300 kilograma duvana u listu. Duvan je pronađen u pomoćnim prostorijama privatne kuće u okolini grada.

zaplenjen duvan– Policija je uhapsila M.Š. (48) iz Beograda koji nije registrovan proizvođač duvana. On će uz izveštaj o policijskom hapšenju i sprovođenju biti doveden na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Rumi – kaže se u saopštenju Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici.

Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda, u saradnji sa poreskom policijom, protiv osumnjičenog biće podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar