• subota, 27. jun 2026.
Subvencionisanje prevoza
Vesti | Šid
0 Komentara

Subvencionisanje prevoza

25. septembar 2013. godine

Sednica Opštinskog većaŠid – Opštinsko veće u Šidu odlučilo je da sa 5,8 miliona dinara godišnje subvencioniše nerentabilne linije „Šidekspresa“. Reč je o autobuskim linijama prema šidskim selima Jameni, Bišnjićevu, Erdeviku, Molovinu i Ilincima.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar