• sreda, 24. jun 2026.
Grad Sremska Mitrovica darivao prvu bebu rođenu u 2025. godini
Vesti | Sremska Mitrovica
0 Komentara

Grad Sremska Mitrovica darivao prvu bebu rođenu u 2025. godini

3. januar 2025. godine

Prva beba u Sremskoj Mitrovici rođena je 2. januara u 3,18 sati. Bojanu Simikić, majku dečaka, danas je posetio gradonačelnik Branislav Nedimović sa saradnicima. Lokalna samouprava darovala je prvorođenu sremskomitrovačku bebu sa 50.000 dinara, auto-sedištem, kao i paketima kozmetike i pelena. Kako je izjavio gradonačelnik Branislav Nedimović, Grad će za sve majke dece rođene u ovoj godini obezbediti 30 sati besplatnog parkinga, a za boks u porodilištu će biti kupljene udobne fotelje u kojima će majke moći da hrane svoje bebe i uživaju u prvim satima roditeljstva.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar