Ruma-Obnova Dečijeg dispanzera u Domu zdravlja Ruma prvi je segment rekonstrukcije ove zdravstvene ustanove, koja će se obavljati po odeljenjima. To je istakla predsednica Opštine Ruma Aleksandra Ćirić Bošković tokom obilaska Doma zdravlja. U Dečjem odeljenju renovirane su prostorije, vodovodne i elektro – instalacije, sanitarni čvorovi, nameštaj i sva oprema, a čitavo odeljenje estetski je prilagođeno najmlađima.
