• utorak, 5. maj 2026.
Predstave za decu u Sremskim Mihaljevcima, Ogaru i Sibaču
Pećinci | Zabava
0 Komentara

Predstave za decu u Sremskim Mihaljevcima, Ogaru i Sibaču

26. jul 2021. godine


Dečije kulturno leto u organizaciji pećinačkog Кulturnog centra pod pokroviteljstvom opštine Pećinci nastavlja se ove nedelje.

U četvrtak 29. jula u školskom dvorištu u Sremskim Mihaljevcima biće izvedena predstava za decu pod nazivom „Devojčica sa crvenim kačketom“.

Potom će u petak 30. jula mališani u Ogaru u centru naselja biti u prilici da pogledaju predstavu „Dečak koji nije hteo da odraste“.

U subotu 31. jula na platou spomenika u centru Sibača najmlađi će moći da pogledaju predstavu „Devojčica sa crvenim kačketom“.

Sve predstave počinju u 19 časova. Interaktivne predstave u kojima igraju Jelena Nedeljković i Bojan Naić rađene su u produkciji pećinačkog Кulturnog centra, a režirao ih je student pozorišne i radio režije na Fakultetu dramskih
umetnosti u Beogradu, Slobodan Stanković iz Pećinaca.

Dečije kulturno leto traje od 1. do 31. jula u okviru kojeg se svakog četvrtka, petka i subote na otvorenim prostorima izvode predstave za decu u svih 15 naselja opštine.

Manifestacija se realizuje u saradnji sa Savetima Mesnih zajednica i obrazovnim institucijama.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar