• petak, 16. maj 2025.
Pokret socijalista polaže vence širom Srema
Vesti | Šid
0 Komentara

Pokret socijalista polaže vence širom Srema

9. maj 2025. godine

Povodom 9. maja Dana pobede nad fašizmom opštinski odbori Pokreta socijalista danas će položiti vence na spomen obeležja u Sremu, zajedno sa koordinatorom prof. dr Goranom Puzićem.

Na spomen obeležje u Šidu na spomenik Petokraka u 10 sati vence su položili prof.dr Goran Puzić i Miloš Radeka, predsednik Opštinskog odbora Pokreta Socijalista Opštine Šid, dok će u 12 sati predsednik Opštinskog odbora Pokreta Socijalista Dejan Umetić sa svojom delegacijom položiti vence u Sremskoj Mitrovici na spomen groblju.

U Rumi je predviđeno polaganje venaca u 16 sati na gradskom groblju, nakon čega će Opštinski odbor Pokreta Socijalista Irig, vence položiti na spomen obeležje Sloboda na Iriškom Vencu.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar