Pet medalja na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine za inđijske dizače tegova
Vesti
0 Komentara

30. mart 2023. godine

Osam takmičara inđijskog kluba „Železničar“ nastupilo je na Pojedinačnom prvenstvu Vojvodine za seniore i seniorke, koje je održano u Somboru u organizaciji Кluba dizača tegova „Radnički“. U ženskoj konkurenciji medaljama su se okitile Jelena Mitrović, koja je osvojila drugo mesto u kategoriji do 64 kilograma, dok je Slađani Miškiv pripalo treće mesto u kategoriji do 71 kilogram. U muškoj konkurenciji druga mesta osvojili su Boško Miljuš u kategoriji do 67 kilograma, i Ivan Đurđević u kategoriji do 102 kilograma. U kategoriji do 96 kilograma treće mesto osvojio je Dragan Manojlović.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.