• nedelja, 19. april 2026.
Saniraju se udarne rupe u svim naseljima
Društvo | Vesti | Pećinci
0 Komentara

Saniraju se udarne rupe u svim naseljima

24. mart 2022. godine

Na pećinačkim opštinskim putevima u toku su radovi na saniranju udarnih rupa, a iste su nedavno obišli predsednik opštine Siniša Đokić zajedno sa saradicima.

– U okviru ovih radova, udarne rupe će biti sanirane na svim lokalnim putevima u opštini Pećinci, a pored centralnih saobraćajnica kolovozi će biti sanirani i u sporednim ulicama u svim našim naseljima. Ove radove realizujemo u saradnji sa savetima mesnih zajednica, koji su našem preduzeću dostavili podatke o svim ulicama u naseljima u kojima postoje udarne rupe kojima je neophodna sanacija – rekao je direktor Javnog preduzeća „„Putevi Opštine Pećinci“ Miroslav Petrović i ocenio da će po završetku radova saobraćaj na svim lokalnim putevima, ali i u ulicama, biti znatno bezbedniji.

Pre par dana su sanirane udarne rupe u Popincima i Sibaču, a juče je završeno asfaltiranje rupa u Pećincima. Nakon toga sledi saniranje udarnih rupa u Brestaču i Ogaru.

pecinci.org

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar