• ponedeljak, 24. mart 2025.
Priveden zbog krađe
Vesti | Crna hronika
0 Komentara

Priveden zbog krađe

30. novembar 2012. godine

Sremska Mitrovica – Zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teške krađe policija je uhapsila M. B. (28) iz Novog Sada. On je osumnjičen da je noću provalio u kafe-baštu u Vrdniku i ukrao tehničku robu u vrednosti oko 80.000 dinara.

Nakon policijskog zadržavanja, M. B. je priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici koji mu je odredio pritvor do mesec dana.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar