Sledećeg petka, 16. oktobra, u amfiteatru Gradskog parka u Sremskoj Mitrovici, igraće se salsa, tango, zumba, hip-hop…
„Plesni petak“ u periodu od 15 do 18 časova organizuje Centar za kulturu „Sirmiumart“.
U slučaju lošeg vremena, plesaće se u Hrvatskom domu.
Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.
Like this:
Like Loading...