Ruma – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Rumi su otkrili da se u jednom ugostiteljskom objektu organizuju igre na sreću, bez potrebnog rešenja Ministarstva finansija – Uprave za igre na sreću, saopšteno je iz policije.
Policija je privremeno oduzela šest automata sa jednostrukim ulogom i ključeve za njihovo navijanje, računarsku konfiguraciju, dva televizora, štampač, sportske liste i evidenciju rada kladionice.
– Protiv dve osobe biće podneta krivična prijava za neovlašćeno organizovanje igara na sreću, nadležnom tužilaštvu, u redovnom postupku, kaže se u saopštenju Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici.
