• četvrtak, 20. mart 2025.
Cvećem upotpunjen izgled centra naselja
Društvo | Vesti | Pećinci
0 Komentara

Cvećem upotpunjen izgled centra naselja

6. maj 2022. godine

Savet mesne zajednice Popinci realizovao je akciju sađenja cveća u žardinjerama postavljenim u centru naselja, a po rečima predsednika Saveta Dejana Banovčkog novo cveće je samo upotpunilo izgled centra.

– Centar Popinaca je dobio potpuno novi, uređeniji izgled još prošle godine, kada je u okviru rekonstrukcije centralne saobraćajnice kroz naselje ponovo asfaltiran i centar naselja, parkinzi, postavljene bankine i nova saobraćajna signalizacija. Sađenjem cveća samo samo upotpunili centar naselja, koji je sada ima mnogo prijatniji izgled i za nas koji ovde živimo, ali i za naše goste, pa čak i za slučajne prolaznike – kaže Banovački.

pecinci.org

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar