• četvrtak, 25. jun 2026.
U subotu Gradsko školsko prvenstvo u atletici, prijave u toku
Sport
0 Komentara

U subotu Gradsko školsko prvenstvo u atletici, prijave u toku

8. mart 2022. godine

Sportski savez Grada Sremska Mitrovica i Atletski klub „Srem“ u subotu 12. marta sa početkom u 11 časova u Poslovno sportskom centru „Pinki“ organizuju Gradsko školsko dvoransko prvenstvo u atletici.

Takmičenje je namenjeno dečacima i devojčicama uzrasta od 3. do 8. razreda osnovnih škola.

Broj takmičara je neograničen. Prijava na mejl saveza sportskisavezsremskamitrovica@yahoo.com ili u skolama kod nastavnika fizičkog.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar