Sportski savez Grada Sremska Mitrovica i Atletski klub „Srem“ u subotu 12. marta sa početkom u 11 časova u Poslovno sportskom centru „Pinki“ organizuju Gradsko školsko dvoransko prvenstvo u atletici.
Takmičenje je namenjeno dečacima i devojčicama uzrasta od 3. do 8. razreda osnovnih škola.
Broj takmičara je neograničen. Prijava na mejl saveza sportskisavezsremskamitrovica@yahoo.com ili u skolama kod nastavnika fizičkog.

