Posle duge i teške bolesti, u 35. godini života, preminula je Nataša Nedić, žena koja je u više navrata ujedinila Sremsku Mitrovicu.
Ova supruga i majka dvoje dece, naučila nas je pre svega šta znači borba za svoju porodicu, a osim toga, naučila nas je šta znači humanost.
Njena borba nas je, takođe, naučila i koje su to mane našeg zdravstvenog sistema, ali i na koji način, uz jaku volju za životom, čovek može ostati vedar, ponosan i istrajan na svom putu.
Nažalost, njen život se završio. Ali ne i put koji nam je svima izgradila. Put vere, nade, humanosti i ljubavi. Put na kojem, pomažući nekim drugim Natašama, kao društvo treba da ostanemo i istrajemo.
