Ruma – Dežurne ekipe zimske službe JP „Komunalac“ angažovane su na uklanjanju ostataka snega i leda sa najprometnijih pešačkih lokacija u gradu. Radnici JP „Komunalac“ i danas su radili na uklanju snega sa Gradskog trga i na još nekoliko lokacija u centru grada. Iz ovog preduzeća saopštavaju da se saobraćaj odvija normalno i da su sve ulice očišćene, kao i da su obezbeđeni uslovi za bezbedno kretanje građana i vozila na gradskim ulicama.
