• subota, 14. februar 2026.
Za 12 sati 9 saobraćajki, pet osoba poginulo
Društvo | Vesti
0 Komentara

Za 12 sati 9 saobraćajki, pet osoba poginulo

20. maj 2024. godine

U subotu u noćnim satima i u nedelju u ranim jutarnjim satima došlo je do značajnog pogoršanja stanja bezbednosti saobraćaja na putevima Republike Srbije.

Za samo 12 sati dogodilo se 9 saobraćajnih nezgoda u kojima je čak pet lica smrtno stradalo, a povrede je zadobilo 11 lica.

Iz Uprave saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise, i pozivamo ih na poseban oprez. S obzirom da su u dve saobraćajne nezgode sa smrtnim posledicama učestvovali vozači sa probnom vozačkom dozvolom, posebno se apeluje na mlade i neiskusne vozače.

Uprava saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova će, u cilju smirivanja saobraćaja, pojačati prisustvo i kontrolu.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar