• petak, 17. april 2026.
„Šape gneva – Legenda o Henku“ u utorak u bioskopu KC
Društvo | Zabava | Pećinci
0 Komentara

„Šape gneva – Legenda o Henku“ u utorak u bioskopu KC

17. oktobar 2022. godine

U bioskopu pećinačkog Kulturnog centra najmlađi će u utorak, 18. oktobra, od 19.00 časova, biti u prilici da pogledaju sinhornizovanu animiranu avanturu za decu pod nazivom „Šape gneva – Legenda o Henku“ u režiji Marka Kecjea.

U pitanju je priča o Henku, ljupkom psu koji mašta o tome da postane samuraj, a zatim kreće na putovanje u potrazi za svojom sudbinom. Na njegovu nesreću, ono što će pronaći je čudan i negostoljubiv grad Kakamučo, u kome on bolno štrči, jer je on pas… a svi ostali su mačke.

Cena ulaznice je 350 dinara, a karte će biti u prodaji na blagajni Kulturnog centra sat vremena pre početka projekcije.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar