• subota, 21. jun 2025.
Telom pokušao da spreči vozača koji je obilazio kolonu
Društvo | Vesti | Šid
0 Komentara

Telom pokušao da spreči vozača koji je obilazio kolonu

16. avgust 2022. godine

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Šidu uhapsili su S. R. (51), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

On se sumnjiči da je, prilikom pokušaja da obiđe kolonu automobila na Graničnom prelazu Sot, na izlazu iz Srbije, svojim „mercedesom“ udario četrdesetdvogodišnjeg muškarca koji je stao ispred njegovog automobila kako bi ga u tome sprečio.

Četrdesetdvogodišnji muškarac je zadobio lake telesne povrede.

Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar