• nedelja, 3. decembar 2023.
Mitrovica lider u separaciji otpada
Društvo | Sremska Mitrovica
0 Komentara

Mitrovica lider u separaciji otpada

6. oktobar 2023. godine

Grad Sremska Mitrovica dobio je nagradu ambasade Francuske, na konkursu “EkoOpština”, kao lider u kategoriji upravljanja otpadom, a ovo izuzetno značajno priznanje za naš grad uručeno je gradonačelnici Svetlani Milovanović i predsednici Zelene odborničke grupe Tamari Milković.

Zahvaljujući postavljenom infrastrukturom za upravljanje otpadom, uvođenjem primarne separacije otpada u domaćinstvima, otvaranjem prvog reciklažnog dvorišta u Republici Srbiji, kao i brojnim aktivnostima koje lokalna samouprava sprovodi kako bi što manje otpada završilo na deponijama, naš grad je na ovom konkursu ocenjen visokim ocenama.

Sremske novine polažu autorska prava na sve vlastite sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka, vizuelizacije baza podataka, baze dokumenata i elektronske prikaze dokumenata i programerski kod). Neovlašćeno korišćenje bilo kog dela portala nije dozvoljeno, smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi.

Najnovije vesti

TRENUTNO NEMA KOMENTARA.

Ostavi komentar

%d bloggers like this: