Pobeda inđijske Gimnazije

<p style="text-align: justify;"> - Uče­ni­ci Gim­na­zi­je iz In­đi­je po­bed­ni­ci su Okru­žnog pr­ven­stva sred­njih ško­la s pod­ruč­ja se­dam srem­skih op­šti­na. Fud­ba­le­ri Gim­na­zi­je iz In­đi­je naj­pre su po­be­di­li vr­šnja­ke iz Pe­ći­na­ca, po­tom

Vedran Samac šesti

<strong> Sofija</strong> - U So­fi­ji na Zim­skom Ku­pu Evro­pe u ba­ca­nji­ma na­stu­pi­la su dva na­ša re­pre­zen­ta­tiv­ca: Ve­dran Sa­mac i Mi­lan Jo­ta­no­vić. Tak­mi­če­nje je odr­ža­no po iz­u­zet­no lo­šem vre­me­nu, uz ve­tar i

Vukolić treći – Kina nije daleko

<p style="text-align: justify;"><strong> Beograd</strong> - Naj­bo­lji srem­ski džu­di­sta Ne­nad Vu­ko­lić, ostva­rio je cilj jer se u Be­o­gra­du na dr­žav­nom pr­ven­stvu u se­ni­or­skoj kon­ku­ren­ci­ji u ka­ta­go­ri­ji do 66 ki­lo­gra­ma do­ko­pao bron­za­ne ne­da­lje.</p> <p style="text-align:

Džudo – Šest medalja za LSK

<p style="text-align: justify;"> - U Lak­ta­ši­ma u Re­pu­bli­ci Srp­skoj odr­žan je de­ve­ti Me­đu­na­rod­ni džu­do tur­nir za mla­đe uz­ra­sne ka­te­go­ri­je u mu­škoj i žen­skoj kon­ku­ren­ci­ji. Na­stu­pi­lo je 184 tak­mi­ča­ra i tak­mi­čar­ki

„Eaton“ lider radničkog sporta

<p style="text-align: justify;"></p> <strong> </strong> <p style="text-align: justify;"> - Pri­va­ti­za­ci­ja je uči­ni­la da je rad­nič­ki sport po­čeo da ma­lak­sa­va, a u ne ma­lom bro­ju i fir­me. Ne­ka­da ve­li­ke fir­me da grad­skom pod­ruč­ju Srem­ska

Zlato za Jovanova

<p style="text-align: justify;"> - Ko­lek­ci­ja me­da­lja Te­kvon­do klu­ba Zmaj iz Ru­me po­sle sva­kog tak­mi­če­nja je bo­ga­ti­ja.  U Ham­bur­gu je odr­žan „Ger­man Open 2011“ na ko­jem je uče­stvo­va­lo 1300 tak­mi­ča­ra, ju­ni­o­ra

KOŠARKA – Prva srpska – sever (M)

:  Duga – Dunav 0:20 (službeni rezultat), Nova Pazova – Odžaci 93:72, Sport ki – Veternik 0:20 (službeni rezultat), Radnički – Topola 101:69, Jedinstvo - Mladost Teletehnika 83:93, Stara Pazova

KOŠARKA – Druga srpska – sever (M)

: Apatin – Hajduk 78:64, Bačka Palanka – Dinamo 75:74, Ruma – Crvenka 72:63, Krajina Grmeč – Mladost 113:61, Top - Sveti Đorđe 77:76, Srem – Akademik 87:57, Partizan –