сви-награђени-са-менторима-и-представницима-града

Ko su dobitnici Svetosavske nagrade

Sremska Mitrovica -U nedelju, 27. januara u 12 časova u Gradskoj kući u Sremskoj Mitrovici održaće se svečana dodela Svetosavskih nagrada.Nagrada se sastoji od povelje i novčane nagrade.
SPISAK NAGRAĐENIH:OSNOVNE ŠKOLE:SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
1. IVANA ČUTURIĆ, OŠ «Slobodan Bajić Paja» Sremska Mitrovica, VIII razred, Mentor: Ankica Canjar, prof.
II mesto Konkurs «Dani ćirilice», Bavanište 2018.
2. KATARINA STANIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Jelena Đukić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, Sremski Karlovci «Književna olimpijada»
PRIRODNE NAUKE
1. MATIJA ŠEREMET, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Biljana Milutinov, prof.
I nagrada – 8. matematička internet olimpijada, Matematičko društvo „Arhimedes“, Beograd
2. NAĐA FUNDUK, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred, Mentor: Ljiljana Funduk, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“
3, MILANA PETKOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Branislava Blajvaz, prof.
III nagrada – 40. Državno takmičenje iz fizike, Paraćin
4. TAMARA KUKIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Danica Vejnović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“
5. EVA MUNIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred, Mentor: Ljiljana Funduk, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz biologije, Bor „Nacionalna ekološka olimpijada“
DRUŠTVENE NAUKE
1. TEODORA MILJOJKOVIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Željko Gligorić, prof.
I mesto Republičko takmičenje iz španskog jezika, Ćuprija
2. TAMARA PETKOVIĆ, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Milica Inosavljević Vučetić, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz španskog jezika, Ćuprija
3. DANILO MITROVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Svetlana Maksimović, prof.II mesto – Republičko takmičenje iz geografije, Novi Sad
MUZIKA
1. ISIDORA KOZLINA, MŠ «Petar Krančević», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Tatjana Miljković, prof.
I nagrada – Laureat Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko», Beograd, flauta – pretkategorija B
2. IRENA PANIĆ, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Jelena Vlaović, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Knjaževac, flauta – kategorija solista
3. IVA TENJI, OŠ «Boško Palkovljević Pinki», Sremska Mitrovica, V razred, Mentor: Marija Baroš, prof.
I mesto – XXIII Republički festival dečjeg muzičkog stvaralaštva «FEDEMUS», „Deca kompozitori“ Beograd,
4. TARA VUKADINOVIĆ, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Knjaževac, klavir – kategorija solista
5. NAĐA KOMLENIĆ, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Olivera Milić-Hiršer, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Knjaževac, violina – kategorija solista
6. ŽARKO LEON, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 23.Republičko takmičenje kamerne muzike, duvača, klavira i solo pevanja, Beograd, klavir – I kategorija
7. NJEGOŠ VEZMAR, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Mirjana Milaković, prof.
I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Knjaževac, harmonika – kategorija solista
8. EKIPA SOLISTA: MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, Irena PANIĆ, Njagoš VEZMAR, Nađa KOMLENIĆ, Tara VUKADINOVIĆ, V razred, Mentori: Jelena Vlaović, prof.Mirjana Milaković, prof.Olivera Milić-Hiršer, prof.Margarita Vujović, prof.I nagrada – 62. Festival muzičkih i baletskih škola Srbije, Knjaževac, harmonika – kategorija ekipa solista

FIZIČKA KULTURA

1. SAVA ŠAJIN, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Nenad Vukolić, trener
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u džudou, Kikinda – do 81 kg, učenici VII-VIII razred
2. VANJA MILANOVIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Srđan Božić, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 300m, učenice V-VI razred
3. MARINA BURMUDŽIJA, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentori: Vladimir Petković, prof.
Gordana Burmudžija, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u gimnastici, Pirot
– učenice VII-VIII razred
4. MILA MILJKOVIĆ, OŠ «Sveti Sava» Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Srđan Božić, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– bacanje kugle, učenice V-VI razred
5. MILA MARINKOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Dejan Kozeljac, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 600m, učenice VII-VIII razred
6. VUK MARINKOVIĆ, OŠ «Jovan Jovanović Zmaj» Sremska Mitrovica, VII razred,
Mentor: Dejan Kozeljac, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– 300m, učenici V-VI razred
7. TEODORA ČONIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, V razred
Mentor: Bojan Komlenić, org.r.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, učenice I-IV razred
8. IVANA ATARAC, OŠ «Triva Vitasović Lebarnik» Laćarak, VIII razred Mentor: Nikola Milošević, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u džudou, Kikinda
– 44 kg, učenice VII-VIII razred
9. MILANA SIMIĆ, OŠ «Slobodan Bajić Paja», Sremska Mitrovica, VII razred Mentor: Branka Karaklajić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, učenice V-VII razred
10. MATIJA ŠEREMET, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, VIII razred
Mentor: Mentori: Duško Radojčić, trener
Dragana Predić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u orijentiringu, Divčibare, kategorija – MOŠ 14
11. TATJANA ERDELJAN, OŠ «Slobodan Bajić Paja», Sremska Mitrovica, V razred
Mentor: Branka Karaklajić, prof.
II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar
– bacanje vorteksa, učenice I-IV razred
12. ELENA MILOŠEVIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, V razred Mentor: Iva Vinković, trener
III mesto Republičko prvenstvo u karateu, Smederevo
– kate, učenice III-IV razred
13. ISIDORA RADAKOVIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VIII razred Mentor: Miroslav Kurjega, trener
III mesto Republičko prvenstvo u džudou, Kikinda
– 71 kg, učenice VII-VIII razred
14. NEMANJA BABIĆ, OŠ «Jovan Popović» Sremska Mitrovica, VII razred Mentor: Miroslav Erak, prof.
III mesto Republičko prvenstvo u atletici, Novi Pazar
– skok u dalj, V-VI razred

TEHNIKA/TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE

1. JOVA STANKOVIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
I mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – brodomodelarstvo
2. EKIPNO – Nikolina BALANAC, Nikolina VASILJEVIĆ, OŠ «Jovan Popović», Sremska Mitrovica, VI i VII razred,
Mentor: Aleksandra Penjašković, prof.
II mesto – 49. Republička smotra «Šta znaš o saobraćaju», Beograd
3. EKIPNO – Petar LUKIĆ, Todor ŠARIĆ, OŠ «Boško Palkovljević Pinki» Sremska Mitrovica, VII razred,
Mentor: Biljana Gavrilović, prof.
II mesto – 49. Republička smotra «Šta znaš o saobraćaju», Beograd
4. ZLATKO MIJATOVIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR,
Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – raketno modelarstvo
5. ELVIS BAJRIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, VII razred, Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – aviomodelarstvo
6. BORIS HOKULIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
II mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – automodelarstvo
7. NIKOLINA IVANKOVIĆ, OŠ «Dobrosav Radosavljević Narod» Mačvanska Mitrovica, VIII razred,
Mentor: Željko Ivanković, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – avio modelarstvo
8. MAJA BAJRIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, razred: JOR, Mentor: Andrija Dučak, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – raketno modelarstvo
9. ILIJA STANIMIROVIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica,VII razred,
Mentor: Vladimir Pauljev, prof.
III mesto Republičko takmičenje, Vršac
disciplina – avio modelarstvo

SREDNJE ŠKOLE

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

1. ZORAN MAHOVAC, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Katica Babić, prof.
I mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
2. LENKA RISTIVOJEVIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Katica Babić, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz književnosti, učenika srednjih škola, Beograd
3. IVANA SIMIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Silvija Stojilković, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
4. VINETA STOJKOVIĆ, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
5. LENKA RISTIVOJEVIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Katica Babić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
6. ANJA ŠKORIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica,
II razred,
Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
7. ANA MIHALJEVIĆ, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica,
I razred,
Mentor: Dobrila Nosović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture, Tršić
8. LARA VITAS, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Nataša Nedimović, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci
9. MIHAILO MAHOVAC, Mitrovačka gimnazija, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Katica Babić, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture, Tršić
10. VOJIN DIVLJAK, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Siniša Puač, prof.
III mesto Republičko takmičenje iz književnosti, «Književna olimpijada», Sremski Karlovci

PRIRODNE NAUKE

1. SANJA NINKOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Vera Šarac, prof.
I mesto – XX Republičko takmičenje iz anatomije i fiziologije, Kraljevo (pojedinačni plasman)
2. Sanja NINKOVIĆ, Vera CVIJETIĆANIN, Danijela ĆETOJEVIĆ, EKIPA ŠKOLE, MŠ »Draginja Nikšić» Sremska Mitrovica, II i III razred, Mentor: Vera Šarac, prof.
I mesto – XX Republičko takmičenje iz anatomije i fiziologije, Kraljevo (ekipni plasman)
3. SLAVKO KRSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Aleksandra Pantić, prof.
II nagrada – 60. Državno takmičenje iz matematike, Beograd
4. NIKOLA DUGOŠIJA, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred,
Mentor: Aleksandra Pantić, prof.
II nagrada – 40. Matematički turnir, Beograd (Prvenstvo srednjih škola u matematici) Matematičko društvo „Arhimedes“
5. MLADEN PISAREVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Zvezdana Roljić, prof.
II mesto – Republičko takmičenje iz biologije, Niš
6. SLAVKO KRSTIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Marija Kurucić, prof.
II nagrada – 56. Državno takmičenje iz fizike, Niš
7. Nikola DUGOŠIJA, Dušan KOSTIĆ, Slavko KRSTIĆ, Tamara DRAŽIĆ – EKIPA ŠKOLE, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica, I – IV razred, Mentori: Aleksandra Pantić, prof. Đorđe Domazet, prof. Biljana Milutinov, prof.
III nagrada – 40. Matematički turnir, Beograd (Prvenstvo srednjih škola u matematici)

DRUŠTVENE NAUKE

1. ISIDORA LAZIĆ, «Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica,
IV razred,
Mentor: Marina Jović, prof.
II mesto Republičko takmičenje iz engleskog jezika, Beograd

MUZIKA

1. IVA LUKAČ, MŠ „Petar Krančević“, I razred,
Mentor: Duško Španović, prof.
I nagrada – Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko»,Beograd, truba – kategorija B
I nagrada – Međunarodno takmičenje «Davorin Jenko», Beograd, truba – kategorija B
2. IVANA OHMUT, MŠ «Petar Krančević» Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Jelena Jović, prof.

I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike,Beograd,teorija muzike – IV b kategorija
3. MARIJA JOVANOVIĆ, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Margarita Vujović, prof.
I nagrada – 23. Republičko takmičenje kamerne muzike,duvača, klavira i solo pevača, Beograd,klavir – IV kategorija
4. ZORAN MAHOVAC, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Vesna Radivojević, prof. I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd, solfeđo – V a kategorijaI nagrada – 23. Međunarodno takmičenje «Petar Konjović Beograd, solfeđo – IV a kategorija
5. IVANA VELBL, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike,Beograd,teorija muzike-Vb kategorija
6. LUKA IVANIĆ, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.I nagrada – 25.Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike,Beograd,teorija muzike-Vb kategorija
7. MARIJA JOVANOVIĆ, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof.I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike,Beograd,teorija muzike-IVb kategorija
8. ZORAN MAHOVAC, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Jelena Jović, prof. I nagrada – 25. Republičko takmičenje iz solfeđa i teorije muzike, Beograd, teorija muzike – V b kategorija
9. NINA RAKIĆ, MŠ „Petar Krančević“, Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Vesna Radivojević, prof. I nagrada – 23. Međunarodno takmičenje «Petar Konjović», Beograd, muzički oblici – I b kategorija

FIZIČKA KULTURA

1. OGNJEN STOJANOVIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Srđan Radovanović, prof.I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar, učenici SŠ – 100m
2. JOVANA RADOJEVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, II razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof. I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici, Novi Pazar, učenice SŠ – skok u dalj
3. Nikolina ŠUMAN, Tanja TRAVAR, Jovana RADOJEVIĆ, Jovana GNJATOVIĆ, Sara KIŠ, Anastazija BAJUK, Mirjana DASOVIĆ, Anja LAJIĆ EKIPNO UČENICE, MŠ »Draginja Nikšić» Sremska Mitrovica,II i III razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.
I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici,Novi Pazar, učenice SŠ – ekipno
4. Miloš MITROVIĆ, Uroš VUKAJLOVIĆ, Aleksandar SEKULIĆ,Mirko MAUNA, Dejan ANTUNOVIĆ, Dušan VRANEŠ, Srđan DROBAC
EKIPNO UČENICI, STŠ »Nikola Tesla» Sremska Mitrovica,II – IV razred, Mentor: Dušan Ljubišić, prof.I mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici,Novi Pazar,učenici SŠ – ekipno
5. SARA KIŠ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica,II razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici,Novi Pazar, učenice SŠ – 100m
6. SLAVKO STEVIĆ, »Mitrovačka gimnazija», Sremska Mitrovica,IV razred, Mentori: Vladimir Bando, prof.Miroslav Erak, trener II mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici,Novi Pazar, učenici SŠ – skok u vis
7. MIRJANA DASOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica,III razred, Mentor: Saša Radivojkov, prof.III mesto Prvenstvo Republike Srbije u atletici,Novi Pazar, učenice SŠ – bacanje kugle

TEHNIKA / PRAKTIČNA NASTAVA

1. NEMANJA IVANKOVIĆ, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Zorica Marković, prof.I mesto Republičko takmičenje u Simulaciji sudskog procesa,Sremska Mitrovica, pojedinačno – najbolji svedok
2. MILICA STOJANOVIĆ, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Jovana Milanović, nast.I mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege, Novi Sad
3. Sara RADONIĆ, David STANIĆ, Jelena BEŠLIĆ,Nikolina ŠUMAN, Stefan TOPIĆ, Nikola CRNOMARKOVIĆ EKIPA ŠKOLE,MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica,II i III razred, Mentor: Dragana Petković, prof.I mesto – XIX Republičko takmičenje iz Prve pomoći, Subotica
4. Sara RADONIĆ, Milica STOJANOVIĆ, Jasmina BEGOVIČ EKIPA ŠKOLE, MŠ »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica
IV razred, Mentori: Tatjana Radonić, nast.Slađana Dumančić, nast.Jovana Milanović, nast.I mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege Novi Sad, – ekipno
5. ZORANA KARALIĆ, »Prehrambeno-šumarska i hemijska škola»,Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Biljana Teodosić, nast.I mesto – XXI Republičko takmičenje iz područja rada šumarstva i obrade drveta, Novi Sad
disciplina Praktičan rad – tapetar
6. KATARINA HRENKA, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Renata Cakić-Komlenić, nast.
I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama,za područje rada hemija, nemetalii grafičarstvo, Sremska Mitrovica,obrazovni profil – sitoštampar
7. KATICA PAVLOVIĆ , ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, I razred, Mentor: Danijel Pajić, nast.I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama,za područje rada trgovina, ugostiteljstvo i turizam,Sremska Mitrovica,
obrazovni profil – pripremač namirnica
8. MILAN VILOTIĆ, ŠOSO»Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Đorđe Izbradić, nast.I mesto XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama,za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pomoćnik knjigovezačke dorade
9. JASMINA BEGOVIĆ, »Draginja Nikšić», Sremska Mitrovica, IV razred, Mentor: Slađana Dumančić, nast.II mesto VI Republičko takmičenje iz zdravstvene nege,Novi Sad, – pojedinačno
10.TANASIJE MAŠIĆ, ŠOSO »Radivoj Popović», Sremska Mitrovica, III razred, Mentor: Marinko Savić, nast.
III mesto – XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama, za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pomoćnik kartonažeraIII mesto – XX Republičko takmičenje u znanju i veštinama,za područje rada hemija, nemetali i grafičarstvo, Sremska Mitrovica, obrazovni profil – pomoćnik kartonažera
11. Maja BOGDANOVIĆ, Milenko ALIĆ, Zorana KARALIĆ,Vukašin DANOJLIĆ, Danijel DUDOK, EKIPA ŠKOLE, »Prehrambeno-šumarska i hemijska škola», Sremska Mitrovica, III i IV razred,Mentori: Svetislav Cvetković, nast.Verica Vukadin, nast.Dejan Koren, nast.Biljana Teodosić, nast.Marko Raković, nast.III mesto – XXI Republičko takmičenje iz područja rad šumarstva i obrade drveta, Novi Sad
12. Saška PAUNIĆ, Ognjen STOJANOVIĆ, Nemanja IVANKOVIĆ, Marija MILANOVIĆ, Jelena MARKOVIĆ, Duška SAVIĆ – EKIPA ŠKOLE, EŠ »9. Maj», Sremska Mitrovica, IV razred,Mentor: Zorica Marković, prof.III mesto Republičko takmičenje u Simulaciji sudskog procesa, Sremska Mitrovica, ekipno.

Kategorije Društvo Hronika Kultura Vesti